NAUJIENOS IR AKTUALIJOS



Nuo 2021 m. rugsėjo 9 d. atnaujinamas Irenos Medžiaušienės įmonės maršrutas Kupiškis–Panevėžys–Kupiškis. Autobusas iš Kupiškio autobusų stoties į Panevėžį darbo dienomis važiuos 12.15 ir 16.35 val.

                Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojo Transporto lengvatų įstatymo pakeitimai, kurie suteikia:
1. 50 (vienkartiniai) ir 80 proc. nuolaidą (terminuoti bilietai) priemiestiniame susisiekime bendrojo lavinimo moksleiviams.
2. 50 proc. (vienkartiniai ir terminuoti) nuolaidą vaikams nuo 7 iki 10 metų tolimajame susisiekime, traukiniuose, keltuose ir laivuose.
3. 50 proc. (vienkartinis bilietas) nuolaidą nuo  7 iki 14 metų moksleiviams laivuose ir keltuose.
4. 50 proc. (vienkartiniai ir terminuoti bilietai) tolimasis, traukiniai, keltai ir laivai ir 50 ir 80 proc. nuolaidą priemiestyje specializuotos krypties ugdymo programų mokyklų moksleiviams. Mokyklų, vykdančių specializuoto ugdymo krypties programas, sąrašas https://ltsa.lrv.lt/uploads/ltsa/documents/files/TRA171005.pdf
 

 


Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. sustabdytas autobusų eismas maršrutu Klaipėda–Utena–Klaipėda (autobusas iš Kupiškio autobusų stoties į Klaipėdą vykdavo 7.10 val. ir 14.10 val. į Uteną).

2021 m. rugpjūčio 15 d. važiuos autobusas į Šimonių miestelyje vyksiančią Žolinės šventę pagal šį tvarkaraštį:

Eil.

Nr.

Stotelės pavadinimas

                                                           Laikas

 išvykimo

grįžimo

1.

Kupiškio AS

9.15

14.15

2.

Stičkalnis I

9.21

14.12

3.

Stičkalnis II

9.23

14.10

4.

Šnipeliškis

9.25

14.08

5.

Šepeta

9.28

14.05

6.

Papiliai

9.33

14.00

7.

Kinderiai

9.37

13.58

8.

Gaigaliai

9.40

13.55

9.

Nociūnai

9.42

13.52

10.

Dapšiai

9.44

13.50

11.

Juodžiūnai

9.46

13.48

12.

Šimonys

9.50

13.45

 

                                Skelbiamas viešas patalpų nuomos konkursas

Administracinei veiklai išnuomojami 15,01, 16,82 ir 24,92 kv. m. darbo kabinetai. 

Dalyviai registruojami nuo 2021 m. liepos 23 d. 7.00 val. iki rugpjūčio 3 d. 9.00 val. adresu Gedimino g. 96, Kupiškis. Prašymai pateikiami UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ buhalterijai. Išsami informacija čia

Nuo 2021 m. birželio 25 d. (mokinių atostogų metu) UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ autobusai vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais važiuos tvarkaraščiu, numatytu mokinių atostogų metu.                                                                   2021 m. birželio 24 d. ir liepos 6 d. vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų eismas organizuojamas sekmadienio tvarkaraščiu.

 

2021 m. birželio 24 d. nevažiuos autobusai:

į Kauną 6.30;

į Panevėžį 5.20,  6.20,  8.30,  9.40.

Nuo 2021 m. birželio 18 d. atnaujinamas UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ maršrutas Kupiškis–Vilnius–Kupiškis. Išvykimas iš Kupiškio autobusų stoties 14.05 val. penktadieniais ir sekmadieniais, išvykimas iš Vilniaus autobusų stoties 18.35 val. penktadieniais ir sekmadieniais.


Nuo 2021 m. birželio 14 d. atnaujinamas UAB ,,A. Andriūno transportas“ maršrutas Kupiškis–Kaunas–Kupiškis. Autobusas iš Kupiškio į Kauną išvyksta 6.30 val. darbo dienomis ir šeštadieniais.